Pouze nové a originální produkty ND Tackle UK. Garance nákupu u autorizovaného prodejce. Plná záruka 24 měsíců včetně podpory na zakoupené zboží. Vyřízení oprávněné reklamace okamžitou výměnou za nové zboží. POZOR! Nevyřizujeme reklamce a servis bazarového, nekompletního či jinak vadného zboží pořízeného mimo internetový obchod ND Tackle CZ!

Zavážecí lodičky

Cena

2199029990
12199029990
ND2 zavážeci lodička1
Novinka
21 990 Kč

Zavážecí lodička ND2 | Bait Boat 2 | New Direction Tackle je nižší verze naší vlajkové bait boat ND1 v zakrmovacích lodičkách a to díky mnoha doplnujícím unikátním funkcím (GPS...

234
Zavážecí lodička ND 1
Novinka
29 990 Kč

Revoluční zavážecí lodička ND1 | Bait Boat 1 | New Direction Tackle je špička v zakrmovacích lodičkách a to díky mnoha unikátním funkcím (GPS autopilot) a dojezdové vzdálenoti...

226
2 položek celkem

Revoluční zavážecí lodičky New Direction Tackle jsou špičky v zakrmovcích loďkách a to díky mnoha unikátním funkcím a dojezdové vzdálenoti až 7500 metrů na jedno nabití. Nabízíme verze Bait boat 1 s autopilotem a Bait boat 2 s manuálním ovládáním.

Řízení zavážecí lodičky ND je možno pomocí ručního dálkového mini portu nebo plně automaticky přes mobilní telefon (Bluetooth) pomocí appky autopilot GPS. Jediným kliknutím na vybraný GPS bod v applikaci pošlete zavážecí lodičku na určené místo. Při možné ztrátě signálu se automaticky vrátí zpět.

Zkrmovací lodička ND uveze ve dvou nazávilých zásobnících až 3 kg návnady a je vybavena jedním portem pro uchycení a vyvezení háčku s nástrahou až do vzdálenosti 300 m. Při večerním zavážení je vybavena předními, zadními i bočnímy světly pro lepší viditelnost a směr pohybu. Zavážecí lodička ND je také vybavena porty pro připojení sonaru Fish Finder a mini kamery. V balení jsou standardně dodávány i dvě baterie Li-ion 14,8 V; 15 A.

Zpět do obchodu