Pouze nové a originální produkty ND Tackle UK. Garance nákupu u autorizovaného prodejce. Plná záruka 24 měsíců včetně podpory na zakoupené zboží. Vyřízení oprávněné reklamace okamžitou výměnou za nové zboží. POZOR! Nevyřizujeme reklamce a servis bazarového, nekompletního či jinak vadného zboží pořízeného mimo internetový obchod ND Tackle CZ!
Neohodnoceno

Zavážecí lodička ND 2

Zavážecí lodička ND2 | Bait Boat 2 | New Direction Tackle je nižší verze naší vlajkové bait boat ND1 v zakrmovacích lodičkách a to díky mnoha doplnujícím unikátním funkcím (GPS autopilot) a dojezdové vzdálenoti až 4000 metrů na jedno nabití.

Apple Android

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Na objednávku
21 990 Kč
Kategorie: Zavážecí lodičky
Záruka: 2 roky

Bait Boat 2 má zabudovanou GPS pro sledování polohy (google maps) v reálném čase prostřednictvím naší aplikace, která je dostupná online a zcela ZDARMA. Výhodou zavážecí  lodičkyje její modularita. Můžete si na začátku pořídit zakladní verzi loďky a postupně přidávat další rozšířené funkce (aktualizace) a hardware podle vašich potřeb.

První dostupnou aktualizací je autopilot, který umožňuje ND2 samostatně řídit na uživatelem definovaná místa. Můžete uložit 4x samostatné body plus výchozí bod. Pomocí aplikace můžete ukládat neomezený počet GPS bodů. Ty se ukládají v aplikaci jsou připraveny pro použití. Doplnění aktualizace autopilota stojí 6000 Kč. Lze objednat přes naši aplikaci a zadáním  ID vaší lodčky ND2.

Specifikace:

Rozměry: 250 / 400 / 620 mm (výška / šířka / délka)

Hmotnost: 5,8 kg

Výbava: Dva nezávislé zásobníky na krmení, jedna nezávislá háková spojka

Kapacita krmení: 3 kg (1,5 kg na jednu klapku)

Baterie: Li-Ion 14,8 V; 5,2 Ah

Osvětlení: Dvě světla na přední straně, dvě vzadu

Pohon: Dva vysoce výkonné průmyslové motory

Externí rozhraní: SD karta

Rádiová frekvence: 2,4 GHz

Dosah: 300 m +/-  v závislosti na povětrnostních a okolních podmínkách

 

Vlastnosti:

Samořídící hartware (joystick) pro ovládání zavážecí lodičky. Po ztrátě bezdrátového signálu se zavážecí lodička vrátí automaticky zpět na startovní bod. Lze rozšířit přes aktualizaci prostřednictvím naší appky o autopilota.

Aplikace pro ovladání zavážecí lodičky je přes mobil včetně GPS navigace s mapami (Google Maps) a všemi informacemi v reálném čase. Appka zdarma dostupná na Google play nebo App Store.

Jedinečný systém osvětlení. Přední světlomet a zadní světla. Systém osvětlení vám pomůže vidět směr jízdy lodi, který je užitečný při dalekých vzdálenostech. Například změna směru (funkce blikání).

Snadno vyměnitelné součásti. Modulární design je snadno udržovatelný a uživatelsky přívětivý pro další rozšíření.

Ruční dálkové ovládání (mini joystick) až do vzdálenosti 300 metrů.

Průměrná životnost baterie. Dosah nabité baterie je až 4,5 km.

Dostupné aktualizace software za poplatek. Aktualizace firmwaru prostřednictvím slotu pro kartu micro SD.

Zakrmovací lodička obsahuje i dva porty pro sonar Fish Finder a mini kameru. Je možno dokoupit držák, který je na objednávku.

 

Obsah balení:

1 x Zavážecí lodička ND Bait Boat 2

1 x Ovládací mimi port

1 x Li-ion baterie 14,8 V; 5,2 Ah

1 x Nabíječka Li-ion baterií 16 V; 3A

1 x Bezplatná aplikace pro ovládání přes mobilní telefon

1 x Transportní kufřík 

ND Bait Boat 2 v akci

Zpět do obchodu