Výhradní prodejce New Direction Tackle Ltd pro Českou a Slovenskou republiku.
1 hodnocení

Chytré hodinky B10

Chytré hodinky B10 slouží k signalizaci, ovládání a nastavování signalizátorů záběru K9s, S9, N1 a TH9s (pohybového čidla).  Můžete díky tlačíkům definovat jednotlivé akce a také je spouštět z aplikace. Můžete například naprogramovat akci, která nastaví všechny spárované signalizátory najednou na vyšší citlivost, tón, atd. Dosah 80 metrů v libovolném terénu. Pomocí tlačítka na chytrých hodinkách B10 může ovládat zapnout nebo vypnout čelovku H9pro a H10.

Opět jedinečná inovativní vychytávka z dílny New Direction Tackle pro ostřílené rybáře a fanoušky značky ND.

Můžeme doručit do:
21.5.2024
Skladem
2 190 Kč

Hodinky B10 slouží primárně k indikaci záběru (vibrace, grafika) na zápěstí (ruku) ze signalizátoru záběru ND (K9s / R9s), (S9 / S9r), (N1 / S9r) a TH9s (pohybového čidla). A samozřejmně i k obrácené komunikaci. Tzn. nastavování a ovládání signalizátorů dle aktuální potřeby.

 

Specifikace:

Dosah: 80 m

Pohotovostní doba: 120 hodin

Baterie: lithium-iontový akumulátor 150 mAh

Délka řemínku: 27 cm

Hmotnost: 62,6 g

Barva řemínku: zelená

Materiál: hliníkové poudro, silikon řemínek

 

Capre diem design

Jedinečná inovativní vychytávka z dílny New Direction Tackle pro ostřílené rybáře a fanoušky značky ND. Chytré hodinky B10 mají robustní hliníkové pouzdro a byly speciálně navrženy pro kapraře. Stylová zelená barva odpovídá vzhledu rybářské komunity.

Plně vodotěsné

Chytré hodinky B10 jsou vodotěsné do 2 metrů. Hodinky využijete v deštivém počasí a není problém ani krátké ponoření do vody při podebírání  nebo pouštění ryby.

Zvuk, displej a vibrace

Hodinky B10 mají všechny funkce přijímače (příposlechu) a pohodlně vás provedou textovou nabídkou na displeji. Přehledný displej zobrazuje všechny nejdůležitější informace.

Super ovládací zařízení

Chytré hodinky B10 jsou navrženy tak, aby ovládaly všechna zařízení New Direction Tackle. Jako jsou čelovky H9 a H10, světlo do bivaku bivvyPRO, siréna S8L, pohybové čidlo TH9s a především signalizátory K9s, S9 a N1. Chytré funkce vám umožní ovládat každé zařízení jedním tlačítkem a posílat příkazy zapnutí/vypnutí. Světlo do bivaku a čelovku snadno zapnete ze zápěstí, což v mnoha situacích dodává komfortní pohodlí.

Zařízení se super konektivitou a režim dálkového ovládání

Téměř neomezené možnosti připojení. Zaregistrujte až 5x signalizátorů, 4x pohybová čidla proti krádeži TH9s a doplňková zařízení k hodinkám. Hodinky B10 umí na dálku ovládat připojená zařízení a měnit např. hlasitost, tón, citlivost a další.

Plně vybavená aplikace

Aplikace funguje jako programovací a provozní nástroj pro hodinky. Můžete definovat akce a svázat je s tlačítky hodinek, ale také je spouštět z aplikace. Můžete například naprogramovat akci, která nastaví všechny alarmy najednou na vyšší citlivost.

Magnetický nabíjecí port

Chytré hodinky B10 jsou dodávány s magnetickým nabíjecím kabelem, který se připoje k nabíjecímu portu na hodinkách.

Dlouhá pohotovostní doba

Díky lithium-iontovému akumulátoru s kapacitou 150 mAh  mohou hodinky B10 běžet až 100 hodin (non stop).

 

Obsah balení:

1x Chytré hodinky B10

1x Nabíjecí magnetický kabel USB kabel

1x Uživatelský manuál

 

B10 v akci u vody

Zpět do obchodu