Pouze nové a originální produkty ND Tackle UK. Garance nákupu u autorizovaného prodejce. Plná záruka 24 měsíců včetně podpory na zakoupené zboží. Vyřízení oprávněné reklamace okamžitou výměnou za nové zboží. POZOR! Nevyřizujeme reklamce a servis bazarového, nekompletního či jinak vadného zboží pořízeného mimo internetový obchod ND Tackle CZ!

Rychloupínací adaptér P11

Magnetický adaptér P11 je novinka z dílny New Direction Tackle pro rychlé upínání signalizátorů záběru K9 a S9 včetně indikátorů záběru T10 a T3. Univerzální použítí pro všechny druhy signalizátorů záběru a vidliček i stojanů. Univezální matice i závit.

adapter-nd-P11-2


Kompaktní design

Adaptér P11 má unikátní magnetický rychloupínací systém. Celková velikost adaptéru P11 je drobná a kompaktní na stojanu nebo vidličce.

Rozměry:  výška 4 cm, průměr 1,5 cm

adapter-nd-P11-3


Magnetická spojka

Jedna část adaptéru P11 se našroubuje do stojanu nebo vidličky a druhá část adaptéru P11 na signalizátor. Spojení pak nacvaknutím do sebe. Obě časti adaptéru pak drží k sobě pomocí stabilizačního kolíku a pernamentního magnetu.

 adapter-nd-P11

Vyrobeno z kvalitního kovu.

Rychloupínací magnetický systém adaptéru P11 je uložený v hliníkovém rámu, který je lehký a přitom velice pevný a odolný. Šrouby z oceli. Vše v barvě a designu ND.


Montáž během několika sekund

Ideální řešení pro rybáře, kteří potřebují rychle vybalit a zabalit věci u vody. Neztrácet čas opětovným a zdlouhavým sestavováním signalizátorů, indikátorů a stojanu.


Rychlé rozpojení

Pevné spojení pomocí magnetu lze pak jednoduše rozpojit nebo spojit dle potřeby rabáře pohybem vzhůru, aniž by musel vše opětovně šroubovat. Velice usnadní montáž a zkrátí dobu přípravy stojanu a signalizátorů.

Balení:

2 x Rychloupínací adaptér P11

Cena: 790 Kč

Balení:

3 x Rychloupínací adaptér P11

Cena: 1090 Kč

Balení:

4 x Rychloupínací adaptér P11

Cena: 1390 Kč            

  

Objednávky a dotazy na email: info@newdirectiontackle.cz     

 

   

Zpět do obchodu