Výhradní prodejce New Direction Tackle Ltd pro Českou a Slovenskou republiku.

Chytrý náramek B9

Chytrý náramek B9 slouží k indikaci záběru (vibrace, RBG LED dioda) na zápěstí (ruku) ze signalizátoru záběru ND (S9 / S9r) a TH9s (pohybového čidla). Dosah 50 metrů v libovolném terénu. Pomocí tlačítka na chytrém náramku B9 může ovládat zapnout nebo vypnout čelovku H9 pro. Jedinečná inovativní vychytávka z dílny New Direction Tackle pro ostřílené rybáře a fanoušky značky ND.

chytry-naramek-P9 

Vodotěsnost IPX5

Stupeň krytí IPX5 znamená, že je chytrý náramek B9 chráněn proti vodním paprskům ze všech úhlů. Poznámka: Nevkládejte náramek B9 přímo pod vodu.

Propojení  s ostaními produkty ND

Chytrý náramek B9 komunikuje se signalizátory S9 nebo TH9s (pohybovým čidlem) v dosadu 50 metrů v libovolném terénu. V podstatě nemusíte mít zapnutý příposlech S9r pro signalizaci záběru. Signalizaci záběru vám diskrétně zajistí chytrý náramek B9 (vibrace a světelná signalizace)  v barvě dle signalizátoru S9.

Náramkem B9 lze také ovládat ON/OFF čelovku H9 pro.
11_1

Pohodlné nošení

Chytrý náramek B9 je malý a lehký, aby se vešel pohodlně na zápěstí. Pomocí silikonového řemínku jednoduše nastavíte na ruku dle potřeby. chytry-naramek-P9-1

Signalizace

Signalizace na náramku B9 probíhá pomocí vibrací a světelné RGB LED diody přímo na ruku. Diskrétní a přitom účinná signalizace ze signalizátorů S9.

Dálkové ovládání

Pomocí tlačítka na náramku B9 může zapnout nebo vypnout čelovku H9 pro.T9-celovka

 Akumulátor

Chytrý náramek  B9 se nabíjí pomocí micro USP kabelu jako mobilní telefon.chytry-naramek-P9-2 Obsah balení:

1 x Chytrý náramek B9

1 x Uživatelský manuál

1x USB kabel

Záruka:

2 roky

Cena: 1490 Kč

Objednávky a dotazy na email: info@newdirectiontackle.cz

Zpět do obchodu