Výhradní prodejce New Direction Tackle Ltd pro Českou a Slovenskou republiku.
1 hodnocení

Vodní pumpa ND

Vodní čerpadlo ND nemá problém vytlačit vodu se slušným průtokem do výšky přes 2,8 metru. Vypouštěcí flexibilní husí krk lze přizpůsobit všemi směry. Součástí balení je 4 metrová zelené flexibilní, ale pevná  hadice s filtračním košem. Možnost montáže na vidličku nebo přes klip pro připevnění ke kbelíku. Jednoduché dobíjení vodní pumpy přes USB-C.

Můžeme doručit do:
16.4.2024
Skladem
1 990 Kč

Někdy může být na rybách problém se sháněním čisté vody. Chcete si rychle umýt ruce, opláchnout něco čistého a váš kbelík je prázdný a k vodě daleko.  S vodní pumpou ND vytvoříte potřebný komfort a pohodlí při vašich výpravách. Zkušenosti ukázaly, že se vám zpočátku budou ostatní rybáři smát, ale za pár dní uvidíte úplně stejné lidi, kteří si myjí ruce pod vaší pumpou. Pumpa je víc než hračka. Při testech nemá čerpadlo problém samo nasát vodu a vystříknout do výšcky přes 2,8 m.

Ideální pro ruční mytí, mytí vašeho kuchyňského náčiní a čištění lodiček s návnadou. Celá věc přichází v designu Carpy Looking.  Zelení sací hadice se sacím košem naplněným keramickými kuličkami, které vyplňují koš a filtrují vodu.

Doporučujme top doplněk sprcha ND, která je kompatibilní s našim čerpadlem pro rychlé použití

 

Specifikace

 

Velikost: 7,5 x 5 x 13 cm

Hmotnost: 794 g

Barva: Zelená

Materiál:  (ABS) plast

Baterie: Lithium-iontová baterie 5200 mAh

Délka husího krku: 24,5 cm

Délka hadice: 4 m 

Vodní pumpa ND

Zpět do obchodu