Výhradní prodejce New Direction Tackle Ltd pro Českou a Slovenskou republiku.
1 hodnocení

Sprcha ND

Noblesní sprcha ND pro vodní čerpadlo ND. Sprchová hlavice je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli 304, která je pevná, trvanlivá a odolná proti korozi. Jemný a přitom intenzivní roztřik z hlavice ND šetří spotřebu vody a kvalitně opláchne jakýkoliv povrchFiltr je integrovaný ve sprchové hlavici, který lze snadno čistit. Součástí balení je sprchovací hadice o délce 1,5 metru. Sprchovou hlavici lze připojit k vodnímu čerpadlu ND pomoci redukce, která je rovněž součástí balení. Spolu s vodní pumpou máte kompletní sadu, kterou můžete kdykoliv použít jako mobilní sprchu.

Můžeme doručit do:
21.5.2024
Skladem
490 Kč

Někdy může být na rybách problém se sháněním čisté vody. Chcete si rychle umýt ruce, opláchnout něco čistého a váš kbelík je prázdný a k vodě daleko. Natož se pořádně osprchovat

S vodní pumpou ND a sprchou ND vytvoříte potřebný komfort a pohodlí při vašich výpravách. Zkušenosti ukázaly, že se vám zpočátku budou ostatní rybáři smát, ale za pár dní uvidíte úplně stejné lidi, kteří si myjí pod vaší sprchou. Pumpa je víc než hračka. Při testech nemá čerpadlo problém samo nasát vodu a vystříknout do výšky přes 2,8 m.

Ideální pro sprchování a ruční mytí, mytí vašeho kuchyňského náčiní a čištění lodiček s návnadou.

 

Specifikace

 

Hmotnost: 435 g

Délka hadice: 1,5 m

Barva: Stříbrná

Materiál: Nerezová ocel

 

Zpět do obchodu