Pouze nové a originální produkty ND Tackle UK. Garance nákupu u autorizovaného prodejce. Plná záruka 24 měsíců včetně podpory na zakoupené zboží. Vyřízení oprávněné reklamace okamžitou výměnou za nové zboží. POZOR! Nevyřizujeme reklamce a servis bazarového, nekompletního či jinak vadného zboží pořízeného mimo internetový obchod ND Tackle CZ!
Neohodnoceno

Rychloupínací adaptér P11 (3 ks)

Magnetický adaptér P11 je novinka z dílny New Direction Tackle pro rychlé upínání signalizátorů záběru. Univerzální použítí pro všechny druhy signalizátorů záběru a vidliček i stojanů. Univezální matice i závit.

Můžeme doručit do:
16.7.2024
Skladem
1 090 Kč

Kompaktní design
Adaptér P11 má unikátní magnetický rychloupínací systém. Celková velikost adaptéru P11 je drobná a kompaktní na stojanu nebo vidličce.

Rozměry: výška - 4 cm, průměr - 1,5 cm

Magnetická spojka
Jedna část adaptéru P11 se našroubuje do stojanu nebo vidličky a druhá část adaptéru P11 na signalizátor. Spojení pak nacvaknutím do sebe. Obě časti adaptéru pak drží k sobě pomocí stabilizačního kolíku a pernamentního magnetu.

Vyrobeno z kvalitního kovu
Rychloupínací magnetický systém adaptéru P11 je uložený v hliníkovém rámu, který je lehký a přitom velice pevný a odolný. Šrouby z oceli. Vše v barvě a designu ND.


Montáž během několika sekund
Ideální řešení pro rybáře, kteří potřebují rychle vybalit a zabalit věci u vody. Neztrácet čas opětovným a zdlouhavým sestavováním signalizátorů, indikátorů a stojanu.


Rychlé rozpojení
Pevné spojení pomocí magnetu lze pak jednoduše rozpojit nebo spojit dle potřeby rabáře pohybem vzhůru, aniž by musel vše opětovně šroubovat. Velice usnadní montáž a zkrátí dobu přípravy stojanu a signalizátorů.

Video

Zpět do obchodu