Výhradní prodejce New Direction Tackle Ltd pro Českou a Slovenskou republiku.

Rychloupínací adaptér P11 (2 ks)

Tip
Neohodnoceno
790 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.9.2021

Magnetický adaptér P11 je novinka z dílny New Direction Tackle pro rychlé upínání signalizátorů záběru. Univerzální použítí pro všechny druhy signalizátorů záběru a vidliček i stojanů. Univezální matice i závit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompaktní design
Adaptér P11 má unikátní magnetický rychloupínací systém. Celková velikost adaptéru P11 je drobná a kompaktní na stojanu nebo vidličce.

Rozměry: výška - 4 cm, průměr - 1,5 cm

Magnetická spojka
Jedna část adaptéru P11 se našroubuje do stojanu nebo vidličky a druhá část adaptéru P11 na signalizátor. Spojení pak nacvaknutím do sebe. Obě časti adaptéru pak drží k sobě pomocí stabilizačního kolíku a pernamentního magnetu.

Vyrobeno z kvalitního kovu
Rychloupínací magnetický systém adaptéru P11 je uložený v hliníkovém rámu, který je lehký a přitom velice pevný a odolný. Šrouby z oceli. Vše v barvě a designu ND.


Montáž během několika sekund
Ideální řešení pro rybáře, kteří potřebují rychle vybalit a zabalit věci u vody. Neztrácet čas opětovným a zdlouhavým sestavováním signalizátorů, indikátorů a stojanu.


Rychlé rozpojení
Pevné spojení pomocí magnetu lze pak jednoduše rozpojit nebo spojit dle potřeby rabáře pohybem vzhůru, aniž by musel vše opětovně šroubovat. Velice usnadní montáž a zkrátí dobu přípravy stojanu a signalizátorů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnetické adaptéry P11
Záruka: 2 roky

Video