Výhradní prodejce New Direction Tackle Ltd pro Českou a Slovenskou republiku.
Neohodnoceno

Plynový mini sporák ND

Plynový nerezový mini sporák ND je vařič, trouba a gril v jednom zařízení, které umožnuje velice flexibilní vaření. Díky unikátnímu skládacímu mechanismu lze sporák sestavit za méně než minutu! Ve složeném stavu se všechny jeho části vejdou do sebe a do dodávaného obalu. Usnadňuje tak přepravu neboť zabírá velmi málo místa. Sporák ND je dodáván s osvětlením, které se nabíjecí přes USB. Dále ručičkovým stylovým teploměrem a dvěma plynovými hořáky.

 

 

Můžeme doručit do:
21.5.2024
Skladem
6 490 Kč

 

Specifikace

Velikost: Délka: 25 cm * Šířka 20 cm * Výška 29 cm

Hmotnost: 5,1 kg

Barva: stříbrná

Materiál: Nerezová ocel

 

Mini styl s pevným rámem

Složená konstrukce sporáku ND zachovává mini styl. Dva pojistné kolíky udržují sporák stabilní.

Plynový mini sporák ND9

Multifunkční vaření

Vařič + Trouba + Gril v jednom. V horní a spodní části jsou dva plynové trubicové hořáky. Nahoře můžete smažit či vařit a uprostřed v troubě péct či grilovat.

Plynový mini sporák ND6

 

Jednoduchý a bezpečný

Na rozdíl od grilu na dřevo využívá sporák ND plynový propanbutanový ohřev. Obsahuje protipožární kryt, takže plameny se pokrmu přímo nedotknou. Jednoduché a přitom bezpečné použití.

Plynový mini sporák ND8

Nerezová ocel

Sporák ND je vyrobený z nerezové oceli. Snadno se čistí a je hygienický pro přípravu potravin. Předností sporáku ND jeho rozložitelnost a tím je možné mýt v myčce.

Plynový mini sporák ND4

Příslušenství

Součástí balení je silikonová cňapka, gumové rukavic, elektrický zapalovač a luxusní přepravní taška. Všechny díly umožňují pohodlné používání při vaření.

Plynový mini sporák ND5

 

Návod na použití:

Zpět do obchodu