Výhradní prodejce New Direction Tackle Ltd pro Českou a Slovenskou republiku.
Neohodnoceno

Magnetický tackle box TB9

Magnetický tackle Box TB9 je inovativní novinka od New direction Tackle, která zajišťuje rybářům komplexní a organizovaný úložný systém pro bižuterii a hotové návazce. TB9 je navržený tak, aby vám umožnil mít sebou u vody vše potřebné pro tvorbu návazců a koncových montáží. A to vše přehledně, organizovaně a bezpečně uložené. Obsahuje celkem 63 přihrádek, které lze velikostně upravovat, 12 hlavních boxů s velkými přihrádkami, 2 střední krabičky s oddělenými přihrádkami (24 přihrádek) s průhledným víkem, 2 malé krabičky s popisovacím polem a jednou přihrádkou a prsten pro bezpečnou manipulaci. Všechny boxy mají magnetický uzavíratelný mechanismus. Vše dokonale do sebe pasuje

 

Můžeme doručit do:
21.5.2024
Skladem
1 790 Kč

Vlastnosti:

Magnetická deska

Unikátní řešení pro uchycení háčků návazce. Háček je upevněn na místě magnetickou silou čímž se nepoškodí a zachovává si ostrost.

12

Velké magnetické krabičky na malé díly

Velká krabička s 24 malými přihrádkami a zavíráním pod dvěma půlenými víčky. Víčka jsou při otevření zajištěna na místě pružinou. Velikost přihrádek lze měnit. Velké krabičky lze z celého boxu jednoduše vyjmout neboť jsou přichyceny magnety.

13

Malé magnetické krabičky

Díky popisovacímu poli konečně víte, co je uvnitř malých krabiček. Protože se krabičky nešikovně vytahují z velké krabice, jsou samy magnetické a vytahují se pomocí prstenu.

8

Olověné šnůřy v bezpečí

Box na olověné sňůry pojme až 6 kusů. Průhledné pouzdro kolem dokola zabraňuje zamotání a zajišťuje bezpečné uložení.

14

Magnetické západky

Samotný box na bižuterii má pevné magnetické západky jakožto i všechny ostatní boxy uvnitř mají také magnetické západky.

15

Vyjímatelný zásobník malých dílů

Samotný 24 přihrádkový zásobník je magneticky připevněn k hlavnímu boxu. Pro snadnější přístup a manipulaci lze z boxu vyjmou.

11

Odnímatelná deska s návazci

Návazcový box je s průhledným víčkem,, pod kterým jsou vaše návazce prezentovány jako šperk. Desku s návazci lze jednoduše vyjmout. Je magneticky připevněna k hlavnímu boxu.

9

Dvě středně velké krabičky s oddělenými přihrádkami

Obě krabičky mají stejný formát, ale jiné uspořádání přihrádek. Jedna krabička má 16 přihrádek, z nichž dvě jsou uzavřeny pod průhledným víkem. Druhý box má 9 přihrádek s vyjímatelnou vložkou.

10

 

 

Specifikace

Hmotnost: 1,46 kg

Rozměry: délka 24,5cm, šířka 22 cm, výška 9 cm

Barva: Zelená

Materiál: ABS plast

Uzávěry: Magnety

Zpět do obchodu