Pouze nové a originální produkty ND Tackle UK. Garance nákupu u autorizovaného prodejce. Plná záruka 24 měsíců včetně podpory na zakoupené zboží. Vyřízení oprávněné reklamace okamžitou výměnou za nové zboží. POZOR! Nevyřizujeme reklamce a servis bazarového, nekompletního či jinak vadného zboží pořízeného mimo internetový obchod ND Tackle CZ!
Neohodnoceno

Magnetický tackle box TB9

Magnetický tackle Box TB9 je inovativní novinka od New direction Tackle, která zajišťuje rybářům komplexní a organizovaný úložný systém pro bižuterii a hotové návazce. TB9 je navržený tak, aby vám umožnil mít sebou u vody vše potřebné pro tvorbu návazců a koncových montáží. A to vše přehledně, organizovaně a bezpečně uložené. Obsahuje celkem 63 přihrádek, které lze velikostně upravovat, 12 hlavních boxů s velkými přihrádkami, 2 střední krabičky s oddělenými přihrádkami (24 přihrádek) s průhledným víkem, 2 malé krabičky s popisovacím polem a jednou přihrádkou a prsten pro bezpečnou manipulaci. Všechny boxy mají magnetický uzavíratelný mechanismus. Vše dokonale do sebe pasuje

 

Můžeme doručit do:
16.7.2024
Skladem
1 790 Kč

Vlastnosti:

Magnetická deska

Unikátní řešení pro uchycení háčků návazce. Háček je upevněn na místě magnetickou silou čímž se nepoškodí a zachovává si ostrost.

12

Velké magnetické krabičky na malé díly

Velká krabička s 24 malými přihrádkami a zavíráním pod dvěma půlenými víčky. Víčka jsou při otevření zajištěna na místě pružinou. Velikost přihrádek lze měnit. Velké krabičky lze z celého boxu jednoduše vyjmout neboť jsou přichyceny magnety.

13

Malé magnetické krabičky

Díky popisovacímu poli konečně víte, co je uvnitř malých krabiček. Protože se krabičky nešikovně vytahují z velké krabice, jsou samy magnetické a vytahují se pomocí prstenu.

8

Olověné šnůřy v bezpečí

Box na olověné sňůry pojme až 6 kusů. Průhledné pouzdro kolem dokola zabraňuje zamotání a zajišťuje bezpečné uložení.

14

Magnetické západky

Samotný box na bižuterii má pevné magnetické západky jakožto i všechny ostatní boxy uvnitř mají také magnetické západky.

15

Vyjímatelný zásobník malých dílů

Samotný 24 přihrádkový zásobník je magneticky připevněn k hlavnímu boxu. Pro snadnější přístup a manipulaci lze z boxu vyjmou.

11

Odnímatelná deska s návazci

Návazcový box je s průhledným víčkem,, pod kterým jsou vaše návazce prezentovány jako šperk. Desku s návazci lze jednoduše vyjmout. Je magneticky připevněna k hlavnímu boxu.

9

Dvě středně velké krabičky s oddělenými přihrádkami

Obě krabičky mají stejný formát, ale jiné uspořádání přihrádek. Jedna krabička má 16 přihrádek, z nichž dvě jsou uzavřeny pod průhledným víkem. Druhý box má 9 přihrádek s vyjímatelnou vložkou.

10

 

 

Specifikace

Hmotnost: 1,46 kg

Rozměry: délka 24,5cm, šířka 22 cm, výška 9 cm

Barva: Zelená

Materiál: ABS plast

Uzávěry: Magnety

Zpět do obchodu