Výhradní prodejce New Direction Tackle Ltd pro Českou a Slovenskou republiku.

Chytrý náramek B9

Novinka Tip
Neohodnoceno
1 490 Kč
Momentálně nedostupné

Chytrý náramek B9 slouží k indikaci záběru (vibrace, RBG LED dioda) na zápěstí (ruku) ze signalízátorů K9s a signalizátorů S9. Dále k ovládání (on/off) čelovky H9 PRO a bivvi světla PRO. Dosah 50 metrů v libovolném terénu. Jedinečná inovativní vychytávka z dílny New Direction Tackle pro ostřílené rybáře a fanoušky značky ND.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vodotěsnost IPX5

Stupeň krytí IPX5 znamená, že je chytrý náramek B9 chráněn proti vodním paprskům ze všech úhlů. Poznámka: Nevkládejte náramek B9 přímo pod vodu.

Propojení  s ostaními produkty ND

Chytrý náramek B9 komunikuje se signalizátory K9s a signalizátory S9 v dosadu 50 metrů v libovolném terénu. V podstatě nemusíte mít zapnutý příposlech R9s nebo S9r pro signalizaci záběru. Signalizaci záběru vám diskrétně zajistí chytrý náramek B9 (vibrace a světelná signalizace)  v barvě dle signalizátoru K9s, S9.

Náramkem B9 lze také ovládat ON/OFF čelovku H9 PRO.

Pohodlné nošení

Chytrý náramek B9 je malý a lehký, aby se vešel pohodlně na zápěstí. Pomocí silikonového řemínku jednoduše nastavíte na ruku dle potřeby.

Signalizace

Signalizace na náramku B9 probíhá pomocí vibrací a světelné RGB LED diody přímo na ruku. Diskrétní a přitom účinná signalizace ze signalizátorů S9 a signalizátorů K9s.

Dálkové ovládání

Pomocí tlačítka na náramku B9 může zapnout nebo vypnout čelovku H9 PRO.

Akumulátor

Chytrý náramek  B9 se nabíjí pomocí micro USP kabelu jako mobilní telefon.

 

Obsah balení:

1 x Chytrý náramek B9

1 x Uživatelský manuál

1x USB kabel

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytrý náramek New Direction
Záruka: 2 roky

Video