Pouze nové a originální produkty ND Tackle UK. Garance nákupu u autorizovaného prodejce. Plná záruka 24 měsíců včetně podpory na zakoupené zboží. Vyřízení oprávněné reklamace okamžitou výměnou za nové zboží. POZOR! Nevyřizujeme reklamce a servis bazarového, nekompletního či jinak vadného zboží pořízeného mimo internetový obchod ND Tackle CZ!
Neohodnoceno

Čelovka H9

Čelovka H9 váží pouhých 80 g. Popruhy jsou velice pohodlné na nošení a snadno se nastavují. Tři režimy osvětlení (bíla, červená, SOS) a čtyři úrovně jasu. Čelovka je dostatečně malá, aby se vešla do kapsy. Ideální i na spaní v bivaku a pro širokou škálu aktivit.

Prodej ukončen
1 090 Kč

Obsah balení:

1x Čelovka H9

1x Plastové ochranné poudro

1x USB kabel

 

Tři režimy osvětlení a čtyři úrovně jasu

  • Bílý režim (1 x CREE BÍLÁ LED) umožňuje plný světelný tok 200 lumen a 4 režimy nastavení jasu od 10 lm do 200 lm.
  • Červený režim (1 x CREE ČERVENÁ LED) umožňuje plný světelný tok 200 lumen a 4 režimy nastavení jasu od 10 lm do 200 lm. Červená barva ideální pro noční vidění, které neplaší ryby a nepřitahuje hmyz.
  • Režim SOS. V tomto režimu bude blikat bílá LED.

 

Vodotěsnost IPX5

Stupeň krytí IPX5 znamená, že je čelovka chráněna proti vodním paprskům ze všech úhlů.

Poznámka: Nevkládejte prosím čelovku přímo pod vodu!

 

Nastavitelný zoom

Chcete-li se zaměřit na určitý objekt nastavíme světelný kužel otočným reflektorem. Reflektor umožňuje přiblížit nebo oddálit světelný paprsek. 

3_4

Pohodlné nošení

Čelovka H9 váží pouhých 80 g a popruhy jsou velice pohodlné na nošení a snadno se nastavují. H9 je dostatečně malá, aby se vešla do kapsy. Ideální pro širokou škálu aktivit.

Nabíjecí akumulátor

Nabíjení čelovky H9 pomocí micro USB kabelu jako u mobilního telefonu.

4_5

Video

Zpět do obchodu