Pouze nové a originální produkty ND Tackle UK. Garance nákupu u autorizovaného prodejce. Plná záruka 24 měsíců včetně podpory na zakoupené zboží. Vyřízení oprávněné reklamace okamžitou výměnou za nové zboží. POZOR! Nevyřizujeme reklamce a servis bazarového, nekompletního či jinak vadného zboží pořízeného mimo internetový obchod ND Tackle CZ!
4 hodnocení

Čelovka H10

Unikátní čelovka H10svítivost a zaostření světelného kužele na úrovni, o které jsme přesvědčeni, že je aktuálně nejlepší ve své třídě na rybářském trhu. H10 je ultra lehká a velice při nošení na hlavě pohodlná. Vychytávkou čelovky H10 je kovová destička a mléčný přídavný kryt objektivu, kdy se promění ve vynikající samostatné světlo do bivaku. Další předností je režim jednoho kliknutí, kdy zvýšíte na 30 sekund světelný tok čelovky na 200 lumenů. A plnou peckou je světelný UV ultrafialový režim. Samozřejmě jsme zachovali super jasné červené světlo, které proslavilo naši čelovku H9. Pamatujte: Červené světlo ideání pro přirozené noční vidění.

Můžeme doručit do:
16.7.2024
Skladem
2 490 Kč

Specifikace:

Rozměry: 55 mm x 35 mm x 30 mm

Hmotnost: 86 g

Vodotěsnost: IPX5

Světelná barva: bílá,červená, ultrafialová

Baterie: Lithium-iontová baterie (1000 mAh)

Komunikační režim: 433 MHz (K9S, S9, N1)

Barva: Černá

Materiál: ABS (plast)

 

Vlastnosti:

IPX5-Vodotěsný

Stupeň krytí IPX5 znamená, že je chráněn proti tryskající vodě ze všech úhlů. Upozornění: Nevkládejte čelovku přímo pod vodu. Snížíte její živostnost.

Zoomovatelný objektiv

Chcete-li zaostřit na konkrétní objekt, přitáhněte objektiv a upravte si dle potřeby kužel jasu. Oddálením můžete snadno změnit světelný kužel na široký reflektor, který je ideální pro osvětlení prostoru v bivaku.

Pohodlné na nošení

H10 váží pouhých 86 g. Gumové popruhy se pohodlně nosí a snadno se nastavují. Čelovka je velice malá, aby se vešla do kapsy. Ideální pro širokou škálu aktivit nejen pro rybaření.

5 režimů osvětlení a neomezené úrovně jasu

  1. Bílý režim: 1x vysoce svítívá bílá LED
  2. Červený režim: 1x vysoce svítívá červená LED
  3. Ultrafialový režim: 1x vysoce svítivá UV LED.
  4. Režim SOS: V tomto režimu bude bílá LED blikat.
  5. Pohotovostní režim: H10 se zapne při záběru o našich signalizátorů záběru K9s, S9, N1 a pohybového čidla TH9s.

Propojte se s ostatními našimi zařízeními

Čelovku H10 lze propojit s hlásiči záběru ND (S9/K9s/N1), TH9s (detektor pohybu) a B9 (chytrý náramek) i B10(chytré hodinky).

Přeměna na světlo bivaku

Lze jednoduše předělat na světlo do bivaku. Součástí balení přídavný mléčný kryt a kovová destička pro uchycení na stěnu bivaku přes magnety.

Magnety

V čelovce jsou umístěny magnety pro jednoduché přichycení ke kovovým předmětům.

 

Obsah balení:

1x Čelovka H10

1x Přídavný mléčný kryt, kovová destička (bivvy světlo)

1x Imbusový klíč

1x Plastové ochranné poudro

1x USB kabel

H10 v akci

Zpět do obchodu