Pouze nové a originální produkty ND Tackle UK. Garance nákupu u autorizovaného prodejce. Plná záruka 24 měsíců včetně podpory na zakoupené zboží. Vyřízení oprávněné reklamace okamžitou výměnou za nové zboží. POZOR! Nevyřizujeme reklamce a servis bazarového, nekompletního či jinak vadného zboží pořízeného mimo internetový obchod ND Tackle CZ!
Neohodnoceno

Carbon Buzz Bar Set | P7-3 | 2 pruty

Karbonové hrazdy a vidličky | P7-3 pro 2 pruty jsou skvělé pro rychlé složení a rozložení u vody a také celkovém nastavení prutů dle podmínek.

 

Můžeme doručit do:
1.7.2024
Na objednávku
2 490 Kč

Specifikace:

Hmotnost: 760 g

Barva: Karbonová černá

Materiál: Karbon a hliník

Transportní taška:  310 x 100 x 250 mm

Barva tašky: Zelená

 

Vlastnosti:

 

Lehká váha

P7-3 | 2 je vyrobený z pravého karbonu a matně černého eloxovaného hliníku, který snižuje celkovou hmotnost a přitom není znížena pevnost stojanu. A také nelze popřít, že karbon vypadá prostě úchvatně. Ve skutečnosti jsou hrazdy s vidličkami velice stylové a doplněné decentními bílými logy ND.

Vysoce kvalitní tranportní taška

Dodává se s velmi dobře promyšleným přenosným pouzdrem, které je mnohem kompaktnější, než by jste si teď představili. P7-3 | 2 se zasune do přihrádky na vnější straně tašky, zatímco vaše signalizátory a další příslušenství lze uložit do vnitřní kapsy na zip, která má průhledná okna z PVC. Dvojitý system pouzdra je tak plně kompaktní pro rychlé složení a rozložení.

 

Obsah balení:

 

1 x Karbonová hrazda 5,5" pro 2 pruty

1 x Karbonová hrazda 6" pro 2 pruty

2 x Karbonové nastavitelné vidličky 9-16"

1 x Transportní taška

Carbon Buzz Bar Set | P7-3

Zpět do obchodu