Výhradní prodejce New Direction Tackle Ltd pro Českou a Slovenskou republiku.

Zakrmovací lodička New Direction

1 položek celkem
Zavážecí lodička ND
Akce Novinka Tip
ZdarmaZdarma 38 490 Kč –3 %
37 490 Kč

Revoluční zavážecí lodička New Direction Tackle je špička v zakrmovacích lodičkách a to díky mnoha unikátním funkcím a dojezdové vzdálenoti až 7 500 metrů na jedno...

Revoluční zakrmovací lodička New Direction Tackle je špička v zavážecích lodičkách a to díky mnoha unikátním funkcím a dojezdové vzdálenoti až 7500 metrů na jedno nabití.

Řízení zavážecí lodičky ND je možno pomocí ručního dálkového mini portu nebo plně automaticky přes mobilní telefon (Bluetooth) pomocí appky autopilot GPS. Jediným kliknutím na vybraný GPS bod v applikaci pošlete zavážecí lodičku na určené místo. Při možné ztrátě signálu se automaticky vrátí zpět.

Zkrmovací lodička ND uveze ve dvou nazávilých zásobnících až 3 kg návnady a je vybavena jedním portem pro uchycení a vyvezení háčku s nástrahou až do vzdálenosti 300 m. Při večerním zavážení je vybavena předními, zadními i bočnímy světly pro lepší viditelnost a směr pohybu. Zavážecí lodička ND je také vybavena porty pro připojení sonaru Fish Finder a mini kamery. V balení jsou standardně dodávány i dvě baterie Li-ion 14,8 V; 15 A.